O firmie / Co robimy : Sprint Fight&Fitness

Zobacz ofertę w naszym sklepie internetowym

O firmie
Co robimy

Specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży suplementów, odżywek dla sportowców, sprzętu sportowego, odzieży sportowej i termoaktywnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdy klient jest profesjonalnie obsługiwany. Naszym celem jest zadowolenie klientów.  

Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy pasjonują się sportem i uprawiają go na co dzień, a w pracy łączymy przyjemne z pożytecznym. Swoją pasją chcemy zarazić Klientów. Bo sport zdrowo uzależnia! 

Aby profesjonalnie doradzać naszym klientom stale podnosimy swoje kwalifikacje - uczestniczymy w licznzch kursach i szkoleniach z zakresu suplementacji, dietetyki i metodyki treningu. Wiedzę zdobywamy również przez własne doświadczenia, wypowiedzi klientów, śledzimy najnowsze badania.

Potrafimy doskonale wykorzystać zdobytą wiedzę w szukaniu odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania z zakresu fizjologii wysiłku sportowego oraz szeroko pojętego wspomagania żywieniowego i suplementacjnego dla osób uprawiających sporty wyczynowe, a także tych, trenujących dla ogólnej poprawy sylwetki i stanu zdrowia. To iż praca jest dla nas pasją pozwala nam zachować kreatywność w poradnictwie dietetycznym, suplementacyjnym i treningowym i  tym samym wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


 

Znajdź nas na Facebooku

copyright © 2011 www.sprint.radom.pl

C.H. Korej, ul. Wernera 10, 26-600 Radom
tel. 48 385 84 34

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej